Кабел со Конектори – Nedis CABLE-705/2 CEGL10500BK20 Power Cable

IEC-320-C14 | IEC-320-C13 | Straight | Straight | Nickel Plated | 2.00 m | Round | PVC | Black | Label

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008685 Категорија

Опис

IEC-320-C14 | IEC-320-C13 | Директно | Директно | Пониклувано | 2,00 m | Тркалезна | ПВЦ | Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра