Кабел со Конектори – CABLE-704-1.8 Power Cord molded PC186-ML12

Power Cord molded PC186-ML12 VDE Approved White

170 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005358 Категорија

Опис

Должина: 1,8 m (6 стапки) Влезен приклучок: тип Schuko (CEE 7/7) Излезен приклучок: C5 Жици: профил површина 0,75 кв.мм, 10 А

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра