Кабел со Конектори – CABLE-701/5 CEGT11040BK50 Euro Male IEC-320-C7 Straight Straight Nickel Plated 5.00 m

Euro Male | IEC-320-C7 | Straight | Straight | Nickel Plated | 5.00 m | Flat | PVC | Black | Tag

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005359 Категорија

Опис

Овој кабел за напојување со евро конектор е погоден за поврзување на електричен уред во штекер. Карактеристики • KEMA етикета Поврзување A- Евро Машка врска B- IEC-320-C9

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра