Кабел со Конектори – CABLE-701-1.5

Euro Power Cable Straight Euro Male – IEC-320-C7 1.50 m Black

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005357 Категорија

Опис

Овој кабел за напојување со евро конектор е погоден за поврзување на електричен уред во штекер. Карактеристики • KEMA етикета Поврзување A- Евро Машка врска B- IEC-320-C7

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра