Кабел со Конектори – CABLE-566

Кабли со Конектори

520 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Конектор 1- HDMI® конектор, Конектор 2- DVI-D 24+1p Женски + HDMI Женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра