Кабел со Конектори – CABLE-5509

Data & Charging cable 2.00 m white

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Apple Кабел за пренос на податоци и за полнење на батерија.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра