Кабел со Конектори – CABLE-5507-1.8 Display Port to HDMI Cable

Cable DisplayPort to HDMI 1.8m

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002911 Категорија

Опис

Поврзете ги Вашите MacBook, iMac, Intel и PowerBook12" DisplayPort со овој кабел Nedis DisplayPort – во HDMI.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра