Кабел со Конектори – Nedis CABLE-5503-7.5 CVGL34002BK75 High Speed HDMI Cable with Ethernet

HDMI™ Connector | HDMI™ Connector | 4K@30Hz | ARC | 10.2 Gbps | 7.50 m | Round | PVC | Black | Label

320 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008337 Категорија

Опис

HDMI™ конектор | HDMI™ конектор | 4K@30Hz | ARC | 10,2 Gbps |7,5 m | Тркалезна | ПВЦ | Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра