Кабел со Конектори – CABLE-5503-1.8 v.2.0 4K

Cable HDMI M/M 1.8m v.2.0 4K Lanberg with High Speed Ethernet

200 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005827 Категорија

Опис

Ултра HD до 4K@60Hz и 3D со интегриран етернет канал со 4K резолуција заштедува дополнителни мрежни или аудио кабли поддржува висок динамички опсег (HDR) и позлатен канал за повратен звук (ARC).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра