Кабел со Конектори – CABLE-5503-20

Cable HDMI M/M 20m v.2.0

1,350 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008336 Категорија

Опис

Ултра HD до 4K@60Hz и 3D со интегриран етернет канал со 4K резолуција заштедува дополнителни мрежни или аудио кабли поддржува висок динамички опсег (HDR) и позлатен канал за повратен звук (ARC).Должина: 20 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра