Кабел со Конектори – Nedis CABLE-5503-10 CVGT34000BK100 High Speed HDMI Cable with Ethernet

HDMI™ Connector | HDMI™ Connector | 4K@30Hz | ARC | 10.2 Gbps | 10.0 m | Round | PVC | Black | Tag

630 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009991 Категорија

Опис

HDMI™ конектор | HDMI™ конектор | 4K@30Hz | ARC | 10,2 Gbps | 10,0 m | Тркалезна | ПВЦ | Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра