Кабел со Конектори – CABLE-540

Кабли со Конектори

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003248 Категорија

Опис

Должина 1,5 m , 1- 2x RCA машки конектор 2- SVHS машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра