Кабел со Конектори – CABLE-537 VLVP22400B20

Кабли со Конектори

125 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003328 Категорија

Опис

Должина 1,5 м, позлатен конектор, 1- 3x RCA машки конектор 2- Џек AV машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра