Кабел со Конектори – CABLE-525/10

Кабли со Конектори

165 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004868 Категорија

Опис

1 конектор 1 F-приклучок Машки конектор 2 F-приклучок Машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра