Кабел со Конектори – CABLE-523/5

Кабли со Конектори

170 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003440 Категорија

Опис

1 SVHS машки конектор 2 SVHS женски

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра