Кабел со Конектори – CABLE-521/2

Кабли со Конектори

85 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003790 Категорија

Опис

1 3x RCA машки конектор 2 3x RCA машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра