Кабел со Конектори – CABLE-454/2

Кабли со Конектори

170 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005422 Категорија

Опис

1 4x RCA машки конектор 2 4x RCA машк

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра