Кабел со Конектори – CABLE-452/2 Goobay Stereo RCA cable 2x RCA, 2.5 m

2 RCA male (audio left/right) > 2 RCA male (audio left/right)

70 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003934 Категорија

Опис

1 2x RCA машки конектор 2 2x RCA машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра