Кабел со Конектори – CABLE-431/6 Goobay Microphone connection cable black 6m 50710

Microphone connection cable

345 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003433 Категорија

Опис

Кабел за поврзување на микрофон XLR женски (3-пински) 6,35 mm машки (2-пински, моно) балансиран со низок шум

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра