Кабел со Конектори – CABLE-423/5 VLAP22050B50

Stereo Audio Extension Cable 3.5 mm Male – 3.5 mm Female 5.00 m Black

125 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005916 Категорија

Опис

3.5 mm машки (3-пински, стерео) 3.5 mm женски (3-пински, стерео) за употреба како продолжен кабел за стерео слушалки со приклучок од 3.5 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра