Кабел со Конектори – CABLE-423-1 CAGB22050BK10 Stereo Audio Cable

3.5 mm Male | 3.5 mm Female | Nickel Plated | 1.00 m | Round | Black | Box

85 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002531 Категорија

Опис

3.5 mm машки (3-пински, стерео) 3.5 mm женски (3-пински, стерео) за употреба како продолжен кабел за стерео слушалки со приклучок од 3.5 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра