Кабел со Конектори – CABLE-416

Audio / video cable 3.5mm stereo jack plug – 6.35mm stereo jack socket 0.20 m

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008171 Категорија

Опис

1 џек стерео машки 3,5 мм конектор 2 џек стерео женски 6,35 мм

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра