Кабел со Конектори – CABLE-320

Кабли со Конектори

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003572 Категорија

Опис

5p DIN приклучок (180°) – 3,5mm стерео приклучок

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра