Кабел со Конектори – CABLE-306 CAGP20400BK10

DIN Audio Cable | DIN 5-pin Male – 4x RCA Male | 1.0 m | Black

160 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005501 Категорија

Опис

Овој стерео аудио кабел со 5-пински DIN конектори е погоден за поврзување аудио уреди како касетофон, ЦД-плеер со засилувач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра