Кабел со Конектори – CABLE-297

Кабли со Конектори

220 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

1 USB A машки конектор 2 Minolta 8 пински машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра