Кабел со Конектори – CABLE-296

Кабли со Конектори

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

1 USB A машки конектор 2 Самсунг 8p машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра