Кабел со Конектори – CABLE-259 Goobay PC power cable/adapter 0.13m

4-pin 5.25 inch power plug > 15-pin S-ATA

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Должина на кабел 0,13 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра