Кабел со Конектори – CABLE-253

Кабли со Конектори

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

5,25” Машки конектор 2 2x 5,25” Женски

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра