Кабел со Конектори – CABLE-247

Кабли со Конектори

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

5,25” Машки конектор 2 Моќност 5,25” Женски + Вентилатор 3p женски

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра