Кабел со Конектори – CABLE-238

Cable Serial ATA 3 Data & Power Combo

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

SATA комбо кабел за 3,5 инчен хард диск SATA III до 600 Mbps, компатибилен наназад со SATA II Serial ATA рамна податочна мрежа во комбинација со кабел за напојување Molex 4 пински во SATA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра