Кабел со Конектори – CABLE-193/10

Кабли со Конектори

1,035 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004465 Категорија

Опис

Кабел за поврзување на монитор со компјутер. Карактеристики • 24 ct позлатени контакти за извонреден квалитет на слика • Целосен бакарен проводник за да се обезбедат супериорни својства на преносот • Двојна заштита за зголемено намалување на електромагнетните пречки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра