Кабел со Конектори – Nedis CABLE-167-1 CCGP60410VT10 USB Cable

USB 2.0 | USB-A Male | USB Micro-B Male | 2.5 W | 480 Mbps | Nickel Plated | 1.00 m | Flat | PVC | Violet | Polybag

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004219 Категорија

Опис

USB 2.0 | USB-A Машко | USB Micro-B Машко | 7,5 W | 480 Mbps | Пониклувано | 1,00 m | Тркалезна | ПВЦ | Црна боја |

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра