Кабел со Конектори – CABLE-147HS CCGP60EXTBK50 Active USB Cable

USB 2.0 | USB-A Male | USB-A Female | 480 Mbps | 5.00 m | Round | Nickel Plated | PVC | Copper | Envelope

470 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002267 Категорија

Опис

USB 2.0 за поддршка од 480 Mbps • Засилува сигнали до 5 m • Не е потребно дополнително напојување

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра