Кабел со конектори – CABLE-111 VLCP52200I20

Parallel Cable D-SUB 25-Pin Male – Centronics 36-Pin Male 3.00 m Ivory

210 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Поврзување A D-SUB 25-пински машко B Centronics 36-пински машки тип на кабел , Надворешен материјал ПВЦ пакување Должина 2,00 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра