CA3130E

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006106 Категорија

Опис

MOS Inp./Outp., +16(±8)V, -55..+125°

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра