BU2735AS-RHM

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007341 Категорија

Опис

PWM (pulse-width-modulation) controller.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра