Заштитна гума за кабел – BNC-BOOTRG58BK

Конектори

18 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009985 Категорија

Опис

Заштитна гума за на кабел, за надворешна употреба.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра