Конектор – BC-003 Goobay Banana Chassis Socket with Screw Black 4mm

Banana chassis socket with screw

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008365 Категорија

Опис

Конектор за звучници

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра