Батерија – Batteries Maxell D 1.5V

Alkaline Battery D | 1.5 V | Blister

35 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002690 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ! Изберете LongLife батерии за вашите уреди со мала моќност. Батериите со технологија на цинк хлорид обезбедуваат совршено решение за напојување на часовници, радија, калкулатори и далечински управувачи. • D • Цинк хлорид Тип на батерија: D

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра