mk Macedonian

BA6222-RHM

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006096 Категорија

Опис

VC, Motor-Tr.(reversible), 18V, 2,2A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра