BA6218-RHM

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007339 Категорија

Опис

Motor-Tr.(reversible), 18V, 0,7A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра