КВМ Свич/Преклопник – CS22U-AT Aten 2-Port KVM Switch Black

2-port USB KVM switch

1,490 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008535 Категорија

Опис

CS22U е 2-портен USB-кабел KVM преклопник кој обезбедува едноставен и брз метод за избор на компјутери, вграден далечински прекинувач за избор со кабел од 0,90 m.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра