mk Macedonian

AN7140-MAT

Интегрални Кола

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006048 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 24V, 4A, 5W(13V/4R

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра