Адаптер/Напојување 12V 3A

Adapter

390 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004462 Категорија

Опис

Влезен Напон:230~/50Hz Излезен Напон:12V/3A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра