Adapter 12V 3A

Adapter

490 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004462 Категорија

Опис

INPUT:230~/50Hz

OUTPUT:12V/3A

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра