Напојување – Power Supply 12V 5A 60W

Adapter

330 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008521 Категорија

Опис

Напојување – 12V – 5A – 60W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра