Конвертор на напон – POCO105

Power Converter | 230 V AC – 110V AC | 100 W | Earthed USA Output

1,390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004058 Категорија

Опис

Напојување 110-V AC уреди преку 230-V AC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра