Конектор/Адаптер AC-065

Конектори

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003281 Категории ,

Опис

• Опис : РЦА Женски Конектор во РЦА Женски Конектор
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра