Конектор/Адаптер AC-015

Конектори

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005158 Категории ,

Опис

• Опис : 6.35 мм Машки Конектор во 2 6.35мм Женски Конектори
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра