Конектор/Адаптер AC-025

Конектори

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003638 Категории ,

Опис

• Опис : 3.5 мм Машки Стерео Конектор во 2.5 мм Женски Стерео Конектор
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра