Конектор/Адаптер AC-007 GB

Headphone adapter

25 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003206 Категории ,

Опис

• Опис : 6.35 мм Машки Стерео Конектор во 3.5 мм Женски Стерео Конектор
• Материјал : Пластика
• Функција : Конвертор
• Облога : Никел

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра